Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
Oynanan Oyunları Görelim Artık (Dr.Ali Koçak)

Yapılanların hepsi: Ermeni tasarısı ve buna benzer olanlar... bir oyalama ve yıpratma taktiğidir. Türk Milleti`ni yıpratmak için yaratılmaktadır. Paltomuzu aldılar, ceketimize el koydular, şimdi de gömleğimizi çıkartrmaya çalışıyorlar.Bu oyalama ve yıpratma taktiğine aldanarak tarihi olaylara takılıp kalmak yerine, enerjimizi, Milletimizi parçalamak için olan tehditlere karşı kullanmak lazım. Gelecek olan saldırılar ve senaryolara hazırlıklı olmak gerekir. Türkiyeyi ve Türk Milletini bu tür oyunlarla oyalayıp ülkeyi parçalamak istiyorlar ve "saf bir millet olarak" bu oyunların peşinden takılıp gidiliyor.

Fransa meclisi tasarıyı geçirmis! Eh ne olacakmış yani? canları cehennemin dibine; Ermenileri kesmişiz! Olabilir! "Tarihte karşılıklı olan bir hadisedir bu ve iki tarafta birbirini öldürdü!" deyip konunun üzerinde bu kadar enerji harcamak gerekmez. Buradaki esas oyun ve oyalama, ülkeyi parçalamak için dikkatleri dağıtmaktır. Osmanlı, Bulgaristan ve Yunanistan`ı bu şekilde kaybetmiş idi.

Atatürk`ün çizmiş olduğu Misaki Milli sınırlarımız bütünleşemedi çünkü İngilizler Şeyh Sait İsyanı`nı yaratarak Misaki Milli sınırlarımızın yıkılmasını becerdiler. Şimdi de aynı şekilde bizleri başka oyunlarla oyalayıp haritamızı değiştirmeye çalışıyorlar. Arkadaşlar, odak noktamız sadece Ermeniler oyunu olmamalıdır.

Hayati bir mesele: Misaki Milli sınırlarımızın dışında bırakılmış olan topraklarda bir Devlet kuruluyor, Bu devletin adı da Güney Kürdistan! Bu Devletin uzantısı da Atatürk ve Türk Milleti`nin Kurtuluş Savaşı`nda kurtarmış olduğu toprakları da "Kuzey Kürdistan!" olarak planlamalar da kapsamaktadır.

Kerkük konusu her Türkün sorunu olmalıdır, sadece Türkmenlerin veya belli kişilerin sorunu olmamalıdır. Kerkük Türk Milletinin kalbi olup bu Millet için hayati önem taşımaktadır. Aktif politikalar ve her yerde oranın bir Türk şehri olduğunu savunmak her Türk’ün görevidir.

Savunmamız lazım, çünkü Kerkük gerçekten bir Türk şehridir. Gerçekleri görelim artık ve el birliğiyle harekete geçeleim. Uyansın artık, Oğuz soyundan gelen .. devletler kuran .. kıtalara yayılmış İmparatorlukları yöneterek tarih yaratmış olan bu Millet’in torunları…

Hiç bir zaman bu denli çaresiz olmamıştı bu Millet ! Kerkük’ ten Araplar göç ettiriliyor..! sorsunlar bakalım bu Arapların Kerkük’te yaşadıkları evlerin gerçek sahipleri kimlerdir…! Bu evlere Araplar yerleştirilirken sessiz kalınmıştı; ama YETER artık haykıralım ve DUR demesini Türk Milletine yakışır bir şekilde bilelim. Oynanan oyunları görelim, artık arkadaşlar!

Dr. Ali Koçak Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)