Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
MHP NEREYE GİDİYOR..? (Hasan İlter)

MHP, sayın Devlet Bahçeli yönetiminde eksen sapmasına uğratılmıştır. MHP’nin can damarlarını oluşturan samimi ülkücü kadrolar belli bir sistem dahilinde partiden uzaklaştırılmış, partiden uzaklaştırılan samimi ülkücülerden boşalan yerler dönmeler, devşirmeler ve sızmalar tarafından doldurulmuştur.MHP misyonundan, vizyonundan ve değerlerinden uzaklaştırılmakta, kanlarımızla, canlarımızla ve hürriyet bedellerimizle ilmek ilmek işleyerek büyüttüğümüz partimiz statükoyu savunanların ve darbe heveslilerinin karanlık planlarının yürütüldüğü bir merkez haline getirilmeye çalışılmaktadır.

Bütün bu olup bitenlerin farkında olan  MHP’nin tabanı ve ülkücü hareket 12 Eylül 2010 tarihinde yapılan Anayasa Referandumunda milletin milli ve manevi değerlerine ters düşen politikalar üretenlere karşı tepkisini göstermiş ve darbeci zihniyeti savunanlara karşı tertemiz oylarıyla milyonlarca darbe indirmiştir.

Referandum oylaması sonunda ortaya çıkan tablonun analizini doğru yapamayan ve Anayasa oylamasında evet oyu veren seçmeni suçlama yoluna giden partinin üst yönetimini ele geçirenler bir müddet sonra görmekte oldukları CHP ve MHP koalisyonu kurma rüyasından uyanmışlar, ancak uyandıklarında partinin seçim barajı altında kaldığını dehşetle müşahede etmişlerdir.

MHP’nin seçim barajını aşamama gibi bir tehditle karşı karşıya kaldıklarını anlayan üst yönetim kadroları DÖVDÜKLERİ, SÖVDÜKLERİ VE KOVDUKLARI kişilere kucak açtıklarını ve millet ve devletin bekası için güç birliği hareketi başlattıklarını açıklamışlardır.

Millet ve devletin bekası için güç birliği hareketi eksen sapmasına uğratılan MHP’nin özüne dönmesini sağlamaya yönelik bir hareket olmayıp tam aksine millet(vekillerinin) ve devlet(Bahçeli’n)in bekası için güç birliği hareketidir.

MHP’nin karar mekanizmalarını ele geçirenlerin ülkücü hareketin meseleleriyle ilgili bir hassasiyetleri yoktur. Onların amacı samimi ülkücülerin duygularını istismar ederek saltanatlarını devam ettirmekten başkaca bir şey değildir.

DÖVÜLENLER, SÖVÜLENLER VE KOVULANLAR istiyorlarsa şahsiyetlerini, şereflerini ve haysiyetlerini genel başkanlarının ayakları altına sererek koşa koşa gitsinler ve emrine amade olduklarını asker selamı vererek beyan etsinler.

Ancak hiçbir zaman köle edinmemiş olan ve efendisi de olmayacak olan samimi Türk-İslam Ülkücüleri, saltanatlarını sürdürmek pahasına bu milletin her türlü değer yargılarını paramparça etmekten çekinmeyenlerle aynı safta olmaktan hayâ edeceklerdir.

Darbeciler tarafında olduklarını her hal ve tavırlarıyla ortaya koyanlara karşı referandum oylamasında beyaz oylarıyla milyonlarca darbe indiren Türk Milleti asıl, en önemli ve nihai darbeyi indirmek için sabırla beklemektedir.

YUSUFİYELİ ÜLKÜCÜLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI

Av. Hasan İLTER Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)