Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
MHP, ÇİZGİSİNİ ŞAŞIRMIŞTIR.(Hasan iLTER)

MHP TÜRK MİLLETİNE KARŞI AÇIK DÜŞMÜŞTÜR

400 milyon nüfuslu Türk Dünyasının ve Anadolu coğrafyasında yaşayan yüce milletimizin kahir ekseriyetinin yüreklerinin bir köşesinde sevgi ve saygı besledikleri 40 yıllık bir maziye sahip, ülkemizin güzide partilerinden birisi olan MHP, Sayın Devlet Bahçeli yönetiminde çizgisini şaşırmış, hedefini kaybetmiş, değerlerini yitirmiş vizyonu, misyonu olmayan, günlük siyasetler peşinde koşan, fikir üretemeyen, proje oluşturamayan, düzen partisi konumuna düşürülmüştür.MHP’nin üst yönetim kadroları, darbeci paşalar, derin devlet elemanları, ülkücü hareket mensuplarına bizzat işkence yapan polis şefleri, dönme ve devşirmeler tarafından ele geçirilmiştir.

Milletin milli ve manevi değerlerine açıkça savaş açanlar, Türk Milletine karşı darbe planları yapanlar, milletin teveccühleri ve tertemiz oylarıyla iktidara gelmiş bir siyasi partiyi silah zoruyla alaşağı etmek için cami bombalamaktan, kendi uçağını dahi düşürmekten çekinmeyecek zihniyette olanlar, sinsi bir plan dâhilinde MHP bünyesine monte edilmişlerdir.

Referandum sonuçları parti üst yönetimi tarafından doğru okunmamış, Milliyetçi Hareket Partisinin karar mekanizmalarını ele geçirenlerin aynaya bakması gerekirken, aksine tercihini demokrasiden, özgürlüklerden ve insan haklarından yana kullanan seçmen kitlesi suçlama yoluna gidilmiştir. 

Alayişli toplantılar düzenlenerek hazır ol vaziyette asker selamıyla parti bünyesine sızdırılan “Millete İhanet Planı” dan başkaca bir şey olmadığı millet vicdanında su götürmez bir gerçek olarak kabul edilmiş “Balyoz Darbe Planı” sanığı bir zat,  kaderin bir cilvesi olarak aradan çok fazla bir zaman geçmeden Silivri Cezaevi’ni boylamıştır.

Yıllardan beri çizgisini, tavrını ve siyasetini malum çevreler üzerine kuran Milliyetçi Hareket Partisinin üst yönetim kadroları bu tutuklanma ile ata sporu güreşimizde tuş olma manasına gelen bir ifade ile “Türk Milletine karşı “Açık Düşmüştür.”

Türk Milleti, vatansever ve milliyetçi samimi MHP tabanı ve Allah yolunun yılmaz sevdalıları ülkücü hareket, bütün bu süreci hassasiyet ve dikkatle takip etmekte, Türk Milletinin milli ve manevi değerlerine karşı açıkça tavır alanlara açılan kucakları ve samimi yaklaşımları bir kenara not etmektedirler.

Av. Hasan İlter

Yusufiyeli Ülkücüler Derneği Genel Başkanı Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)