Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
BAHÇELİ İSTİFA ETMELİDİR (Hasan İlter)

Ankara Beypazarı Belediyesi eski başkanı ve MHP merkez yönetim kurulu üyesi sayın Mansur Yavaş'ın MHP genel başkanı sayın Devlet Bahçeli'ye yollamış olduğu mektup, MHP içerisinde yıllardır devam etmekte olan ve  Yusufiyeli Ülkücüler olarak bizim de her fırsatta dile getirmiş olduğumuz fikirî bazdaki sapmaların bir kez de sayın Mansur Yavaş tarafından dile getirilmiş olması ülkesini ve milletini seven samimi ülkücü hareket mensuplarını ve samimi partili arkadaşlarımızı son derece memnun etmiştir.Parti içerisinden böylesine güçlü bir sesin yükselmesi, kırk yıllık partimizin dönmeler, devşirmeler, darbeciler, derin devlet elemanlarının uzantıları tarafından işgal edilmiş olmasına karşı yıllardır samimi olarak eleştirilerde bulunan bizlerin haklılığınin teyid edilmesi anlamını taşımaktadır.

Ülkemizin güzide partilerinden birisi olan MHP, sayın Devlet Bahçeli yönetiminde çizgisini şaşırmış, hedefini kaybetmiş, değerlerini yitirmiş vizyonu, misyonu olmayan, günlük siyasetler peşinde koşan, fikir üretmeyen, proje oluşturmayan, konjonktürel bir parti konumuna düşürülmüştür.

Sayın Bahçeli, nizam-ı-alem ve i'la'yı kelimetullah gibi değerler ile barışık olmadığını, islam ahlak ve fazileti gibi muhteşem fikirlere tahammül bile edemediğini, hal ve hareketleri, davranış ve konuşmalarıyla bu millete göstermiştir.

Sayın Bahçeli’nin onca hakaretlere, karalamalara ve iftiralara rağmen DSP ile koalisyon kurması ve samimi ülkücülere açıkça tavır almasının ardından, sayın Bahçeli Türk kamuoyu ve ülkücü hareket nezdinde inandırıcılığını kaybetmiş, her geçen gün itibarını yitirmiştir.

Yusufiyeli Ülkücüler olarak MHP üst yönetimini bir çok kez uyarmış ancak bu uyarılarımız dikkate alınmadığı gibi Yusufiyeli Ülkücüler  akıl almaz iftira ve hakaretlere maruz bırakılmıştır.

Sayın Bahçeli artık bir yol ayrımındadır. İçerisinde biraz ülkücü duyguları kalmışsa, az da olsa millet sevgisi ve vatan sevdası taşıyorsa, milletine ve ülkesine karşı azıcık saygısı varsa derhal MHP genel başkanlığından istifa etmelidir. Bu istifa hem ülkemiz açısından, hem Türk siyaseti bakımından hem de ülkücü hareketin istikbali için olumlu bir gelişme olacaktır.

Av. Hasan İlter

Yusufiyeli Ülkücüler Derneği Genel Başkanı Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)