Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
KURULTAY'IN ARDINDAN (Hasan İlter)

 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 10.Olağan Kongresi dün büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi. Salonda sigara içilmesinin dışında herşey güzeldi.Beklentimiz Sayın Koray Aydın'ın hareketin başına geçerek ve verdiği sözlerini tutarak ülkücü hareketi bütün fertleriyle kucaklaması ve 40 yıllık gözbebeği partimizi şahlandırarak hakettiği yere gelmesi için gayret sarfetmesi idi. Ancak beklentilerimiz tam olarak gerçekleşmese de Sayın Koray Aydın ciddiye alınacak bir başarı göstererek 441 oy aldı.

Bundan sonra Sayın Bahçeli'nin çok daha temkinli hareket edeceğini ve samimi, dava adamı, çilekeş, onlarca yılını ülküsü uğrunda feda etmiş ülkü devlerine karşı çok daha saygılı olmak zorunda kalacağını düşünüyorum.

Bir zerresini dahi haketmemiş küstürülmüş, kızdırılmış, horlanmış, dışlanmış, kovulmuş, sövülmüş ama yine de ülküsünden ve partisinden vazgeçmemiş, kendisini ilmen, fikren ve siyaseten yetiştirmiş samimi ülkücülerin bundan böyle boyunları bükük bir şekilde bir köşede durmayacağı, onların sesinin çok daha gür ve haklı olarak partimzin yetkili organlarında temsil edileceği gerçeği bizleri oldukça memnun etmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin öze dönüş hareketi başlamıştır. Bu öze dönüş hareketinin en kısa zamanda sonuca ulaşması en büyük temennimizdir.

Hasan İlter Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)