Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
Yusufiyeli Ülküdaşımız İstanbul'da Şehit Edildi

İstanbul'un Esenyurt ilçesindeki MHP Seçim Bürosu'na bugün yapılan silahlı bir saldırı sırasında kalbine isabet eden bir kurşunla ağır yaralanan Yusufiyeli Ülküdaşımız Cengiz Akyıldız, olaydan sonra kaldırıldığı Çapa Tıp Fakültesi Hastahanesinde yapılan bütün müdahelelere rağmen kurtarılamayarak şehit düştü.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar'ın basın danışmanlığını yapmakta olan Gazeteci Cengiz Akyıldız'ın şehadeti bütün ülkücü camiayı yasa boğdu.

MHP'nin seçim bürosuna yönelik bir grup bölücü militanın taşlı, sopalı ve silahlı saldırısı sırasında ayrıca 7 ülküdaşımız da çeşitli yerlerinden yaralanarak Esenyurt Devlet Hastahanesine kaldırıldılar.

Çünkü 2 kişi silahla, 4 tanesi bıçak ve taşla yaralanmıştır. Bir tanesinin durumu son derece ağırdır.

Olay sırasında kimisi silahla, kimi de taş ve bıçak darbeleri ile yaralanan ülküdaşlarımızın adlarının Kemal Sıla, Gencay Yılmaz, Ercan Kamil Tanrıverdi, Ramazan Türkmen, Cihan Köç, Tuncay Erol ve Cihan Coş olduğu belirtildi. Tuncay Erol ve Cihan Coş'un ayakta tedavi edildiklari bildirildi.

Yusufiyeli ülküdaşımız Cengiz Akyıldız'ın cenazesi yarın, 27 Ocak 2014 günü, ikindi namazından sonra Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Şehit ülküdaşımız yusufiyeli Cengiz Akyıldız'a Allah'tan rahmet ve mağfiret, yaralı ülküdaşlarımıza acil şifalar diliyoruz Ülkücü camiaya geçmiş olsun diyor, başsağlığı diliyoruz.

Yusufiyeliler Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)