Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
ALPERENLERDEN iHTAR...Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin genel merkezinde gündeme dair açıklamalarda bulundu ve Başbakan Erdoğan’ın partisine yönelik sözlerini sert bir şekilde eleştirdi.


Muhsin Yazıcıoğlu’nun daha önce başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkinda söylediği sözleri hatırlatan Destici, "Sayın Başbakan ilkesizlik arıyorsa dönsün kendi siyasi tarihine ve geçmişine bir baksın. Hangi ilkesizlikleri yapmış. İki seçin öncesi kendisine ‘hırsız, bu hırsızlardan hesap soracağım’ adam şu anda genel başkan yardımcısı. AK Partiye katılmadan önce ‘sizin başbakanınız siyonist İsrail’in kucağına oturuyor’ diyen adam şimdi genel başkan yardımcısı sayın başbakan. Sen mi karnı genişsin, ben mi karnı genişim?” şeklinde konuştu.

"HERKESİ İSTİSMAR EDİYOR"

Başbakan Erdoğan’ın, Muhsin Yazıcıoğlu’nu istismar ettiğini belirten Destici, "Aynen Turgut Özal’ı yaptığın gibi aynen Menderes’i yaptığın gibi, herkesi. Fark etmiyor sağ, sol. Ahmet Kaya’yı da yapabiliyor, Şivan Perver’i de yapabiliyor. Said Nursi’yi de yapabiliyor. Şuanda en çok saldırdığı Fethullah Gülen yarın ölse aradan beş sene geçse hiç şaşmam Fethullah Gülen’i de burada referans yapabilir." ifadelerini kullandı.

 


 Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)