Hosgeldiniz: Yusufiye
 İçindekiler
· Ana Sayfa
· Yazarlarımız
· Haberler
· Arama
· Arşiv
· Anket
· Güncel Konular
· Sitelerimiz
· Ülkücü Şehitler
 Başbuğ Albümü
 Yazarlarımız
· Recep Küçükizsiz
· Hasan İlter
· Lütfi Kirecçi
· Selim Çoraklı
· İlhami Erdoğan
· Oyhan Hasan Bıldırki
· Kenan Eroğlu
· Dr. Mehmet Güneş
· Muhittin Arar
· Dr. Turan Güven
· İhsan Kurt
· Ali Baykan
· Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu
· Dr. Özcan Yeniçeri
· Mustafa Köker
· Ahmet Er
· Dr. Yunus Zeyrek
· Dr. A. Bican Ercilasun
· Dr. Ahmet Turan Alkan
· Adnan İslamoğulları
· Abdurrahim Karakoç
· Dr. M. Niyazi Özdemir
· Remzi Çayır
· Nevzat Kösoğlu
· Ozan Arif
· Dr. Ali Koçak
· Ali Yaşar
 İHANET DOSYASI
 Ülkücü Şehitler
 
AT GÖZLÜKLERiYLE BAKMAK (Av. Vejdet Ersoy)


Ankara 2 Nolu Devlet Güvenlik Mahkemesinde görülen bir davaya (E.2000/124 K.2003/20 sayılı kararı) Genelkurmay Başkanlığı ile jandarma ve emniyet birimleri tarafından gönderilen rapor ve yazılarda; Fetullah Gülen’in, kurulu devlet sistemine göre ve devlet modeline uygun bir örgütlenme ile devlete alternatif bir sistem kurmayı hedeflediği, her alanda devlete karşı alternatif bir yapılanma tesis ettiği, devlet içindeki bütün kadrolarda ve özellikle askeriye, mülkiye, hukuk ve eğitim alanında teşkilatlanmaya özel önem verdiği, emir komuta zincirinde askeri disiplin içerisinde işleyen bir sisteminin bulunduğu ifade edilmiştir.

Haberiniz yok muydu? 481 Sayılı MGK Kararı olarak kayda geçen kararda, bu cemaat ile ilgili alınması gereken tedbirler sıralanırken dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan idi. Yoksa bunu da mı unuttunuz? (Anayasa Mahkemesi unutmuş!) 17/25 Aralık 2013 sürecine kadar hangi tedbirleri aldınız? Sosyal medyada kırıla giden Pensilvanya'ya selam göndermeler, stadlara sığmayan Türkçe Olimpiyatları, o programlarda halen görevde olan Bakan, milletvekili, BŞB başkanları, siyasetçiler vs vs..nin selamlama ve övme yarışı şeklindeki videoları....Ne istedinizde vermedik feveranları....

Evet ...Devlette devamlılık esas...Devleti Ebed Müddet...Tüm bunlara rağmen nasıl göz yumdunuz da şimdi P.İ.Ç deyip işin içinden sıyrılıyorsunuz...Bu topraklar, bu vatan, bu millet, demokrasi ve dahi Cumhuriyet 15 Temmuz'da çok büyük bir tehlikeyi sivil, asker, polis şehit ve gaziler vererek atlattı. 12 Eylül de omzu kalabalıklar "olgunlaşmayı" bekledi ihtilal yaptı.. Siz de mi olgunlaşmayı beklediniz yoksa..?

2004 teki MGK kararına rağmen, Referanslarınız yüzünüzden ;bugün Terör örgütü olarak nitelediğimiz cemaate ne kadar sempatizan kazandırdığınızın ve maalesef bugün binlerce insanın hayatıyla oynadığınızın farkında mısınız..?

Kusura bakmayın, Fetö canavarını övgülerinizle siz beslediniz, milyonlarca mutedeyyin müslümanı ise bu cemaete referanslarınızla yem ettiniz... Bugün kimle kol kola girerseniz girin, kolunuza girmiyorum, hakkımı da helal etmiyorum.. Adalet tecelli edecekse 2004 teki MGK kararına rağmen kimler göz yumduysa, vebali varsa hesabını vermelidir... Demokrasinin hakkını veremeyenler Ohal'in kılıcını sallayamaz...

Av. Vejdet ERSOY


 Login
Üye Adi

sifre

Hala hesabiniz yok mu? Hemen açabilirsiniz. Kayitli bir kullanici olarak, yorum ayarlari ve isminizle yorum gönderme gibi avantajlara sahip olacaksiniz.
UNUTMAK TÜKENMEKTİR (Yusufiye Derneği Genel Merkezi)